Hakkımızda

Evyapan

Türkiye piyasasında genç, dinamik, ciddi ve lider bir Mobil iletişim firmasıyız. 2004 yılından bu yana sizlerle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz. “Amacımız Türkiye’de Mobil iletişimi kaliteli hale getirmek.”

Biz bir yeni nesil mobil iletişim şirketiyiz. Kapsamında mobil, web mesajlaşma ve SMS olan her projeye varız ve bu projeleri ve hizmetleri dünya standartlarında yüksek kalitede sunmak için buradayız.

Yurtiçi ve yurtdışında beş altı seneyi aşkın süredir bilişim sektörüne gönül vermiş genç ve dinamik bir ekibin kurduğu Evyapan Ticaret Limited Şirketi (Evyapan Ltd.) olarak bizler bilişim sektörünü, özellikle de web ve mobil teknolojileri pazarını yakından takip ediyoruz.

Malesef kaliteli mühendislerin ve gözü pek girişimcilerin eksikliğinin oldukça hissedildiği Türkiye pazarında, “mobil”in gerçek anlamı ve önemi tam olarak anlaşılamyor.Biz,Evyapan Ltd. olarak Türkiye’deki diğer kaliteli mühendisler ve mobil odaklı bilişim firmalarını destekliyor ve onlar gibi bu sektöre kalite ve farklılık getirmeyi amaçlıyoruz.